Môj D-MAX
10 rokov prevádzky
2 deti
65 000 hektolitrov nadojeného mlieka
Čas pre nové
výzvy

S výkonom
163 koní

D-MAX pre poľnohospodárov

Vaše povolanie je Vašou vášňou, a to z viacerých dôvodov. Jedným z nich je aj to, že môžete jazdiť na ISUZU D-MAX, ktorý je robustný a vitálny, presne ako Vy. Váš D-MAX si nezúfa aj keď je Vaša cesta nerovná a klzká. Jeho silný pohon Vás nikdy nezradí.

Nebojí sa blata a Vy, Vaši spolujazdci a Váš náklad s ním bezpečne dorazíte do cieľa.

Model "Sklápač": je ako švajčiarsky vreckový nôž medzi pick-upmi

Model  "Sklápač" je možné kombinovať so všetkými variantmi kabín, zaťažiť až 860 kg a sklápať v troch smeroch.

Pre väčší objem nákladu môžete na tento D-MAX nastaviť mriežku alebo pripojiť príves do 3,5 tony. Jeho flexibilita a ľahká ovládateľnosť Vám ušetrí veľa práce a robia z modelu "Sklápač" obľúbeného pomocníka na hospodárstve.

 

Model Plane & Spriegel: s týmto modelom môžete zakryť celý náklad.

D-MAX s plachtou je pre poľnohospodárov k dispozícii vo verzii Single Cab a Space Cab. Umožňuje prístup na nákladnú plochu zo všetkých troch strán a chráni Váš náklad před dažďom a vetrom.

3,5 tony hmotnosť ťahaného prívesu u všetkých modelov 4WD

To, že má ISUZU D-MAX DNA úžitkového vozidla sa ukazuje aj na jeho obdivuhodných kvalitách nákladného automobilu. Vďaka veľkoryso koncipovanej nákladnej ploche s dvojitým oceľovým krytom pojme ISUZU D-MAX náklad až do jednej tony.

A ak toho má byť ešte viac, všetky modely s pohonom 4x4 sú schválené pre 3,5 tonové zaťaženie prívesu. Nech už prevážate čokoľvek, od sekačky na trávu až po motorový čln, na silný pick-up sa môžete spoľahnúť.

Poznámka: Tu zobrazené modely sú individuálne prestavby - pre viac informácií kontaktujte prosím svojho predajcu ISUZU.