Dobrodruh & Športovec
Vaše hobby je jeho zamestnaním.

Dobrodruh & Športovec
Vaše hobby je jeho zamestnaním.

Váš ISUZU D-MAX pre hobby a dobrodružstvá

Bez ohľadu na to, kde sa Vaša krajina plná dobrodružstiev nachádza, ISUZU D-MAX Vás tam bezpečne zavezie. A tiež Vaše vybavenie. Využite jeho veľkorysú ponuku priestoru alebo ho vybavte súpravou príslušenstva. Nakladacia plošina Vám umožní vziať si so sebou aj trojkolku alebo motocykel. Obytný karavan robí z Vášho cieľa výletu Váš nový domov. Vzhľadom k tomu, že ložná plocha môže byť úplne prispôsobená Vašim požiadavkám je D-MAX perfektným spoločníkom pre každú príležitosť.

Najkrajšie ciele sú zvyčajne ďaleko za koncom cesty. Preto je model ISUZU D-MAX vybavený silným motorom s emisnou normou EURO-6 a pohonom všetkých kolies. S týmto vozom sa nemusíte vzdať zábavy z jazdy ani pri plnom zaťažení ložnej plochy a prívesu. ISUZU D-MAX Vám ukáže ako môžete využiť svoj voľný čas čo najlepšie.

Model "Jazdec" Život zasvätený koňom

S modelom "Jazdec" vsádzate na toho správneho koňa. Vďaka dômyselnému úložnému systému môžete ľahko a prehľadne uložiť celé Vaše jazdné vybavenie. Aby sa zabezpečil optimálny prístup do úložných priestorov, dá sa hardtop otvoriť z obidvoch strán. A keďže je nákladná plocha vysúvateľná, je nakladanie a vykladanie sedla, boxov a ohlávky veľmi jednoduché. Okrem toho je tento model vybavený 40 litrovou nádobou na vodu s elektrickým čerpadlom a ručnou sprchou. Takto ste perfektne pripravení na ďaľší jazdecký zážitok.

 

Rozhovor s Larsom Niebergom

D-MAX s obytným prívesom To je radosť

Ide to aj neformálne. Jednoducho posaďte celú rodinu do D-MAXu a vyrazte si na výlet do terénu. Samozrejme offroad, to je jasné. Pokiaľ je možné aj s prívesom. V každom prípade s veľkou zábavou. Možným sa to stáva aj vďaka obytným nástavbám pre pick-upy. Spoločnosť Tischer vyvinula niekoľko modelov špeciálne navrhnutých pre pick upy, ktoré nielen perfektne jazdia ale aj dobre vyzerajú. Zdvíhanie a spúšťanie kabíny sa dá realizovať pomocou podpier. Dá sa to zvládnuť aj za 20 minút.

Reportáž z cesty

3,5 tony hmotnosť ťahaného prívesu u všetkých modelov 4WD

To, že má ISUZU D-MAX DNA úžitkového vozidla sa ukazuje aj na jeho obdivuhodných kvalitách nákladného automobilu. Vďaka veľkoryso koncipovanej nákladnej ploche s dvojitým oceľovým krytom pojme ISUZU D-MAX náklad až do jednej tony.

A ak toho má byť ešte viac, všetky modely s pohonom 4x4 sú schválené pre 3,5 tonové zaťaženie prívesu. Nech už prevážate čokoľvek, od sekačky na trávu až po motorový čln, na silný pick-up sa môžete spoľahnúť.

Poznámka: Tu uvedené modely sú individuálne prestavby. Ďalšie informácie získate u svojho predajcu ISUZU.