Terénne vozidlo Isuzu D-Max Pick
 
Objavte NOVÝ ISUZU D-MAX

MAXIMÁLny PICK-UP

 

Vitajte v novej generácii spoľahlivosti. Isuzu D-Max bol vyvinutý tak, aby odolal najnáročnejším podmienkam, a ponúka všetko, čo potrebujete, štýlovo a pohodlne pre vaše ďalšie dobrodružstvo. S užitočným zaťažením až 1,1 t a nákladom prívesu až 3,5 t môžete zvládnuť všetky výzvy. Či už v práci alebo vo svojom voľnom čase. K tomu sa pridáva zvýšená bezpečnosť, ktorú poskytuje Advanced Driver Assistance System (ADAS) od ISUZU, čo potvrdzuje 5hviezdičkové hodnotenie bezpečnosti Euro NCAP pre celý rad.

Modely a ceny

Vhodný model pre každého

Nový D-MAX bude k dispozícii s tromi typmi kabín: Single Cab, Space Cab a Double Cab a so štyrmi variantmi modelov: L, LS, LSE a novým špičkovým modelom V-CROSS.

Tvoja cesta začína tu
Navrhnite si svoj D-MAX individuálne s jednou zo siedmich farieb, tromi variantmi kabíny a štyrmi výbavami.
splash white
Varianty výbavy:
V-CROSS tick
LSE tick
LS tick
L tick
Kabína:
Single Cab tick
Space Cab tick
Double Cab tick
Splash White
DIZAJN

Zvonku svalnatý. Elegantný zvnútra.

TECHNIKA a funkcie

prináša všetko všade

D-MAX kombinuje robustnosť s vynikajúcou technickou výbavou a výkonom. Výsledok? Užitočné zaťaženie až 1,1 t, zaťaženie prívesu až 3,5 t a prepínateľný pohon všetkých kolies. V skratke: zvládne viac, unesie viac, prináša viac emócií.

Skúšobná jazda s Isuzu D-MAX

Presvedčte sa pri skúšobnej jazde

 
 
VÝBAVA

VŠESTRANNÉ VOZIDLO

 

Vďaka najvyššej úrovni pripojenia prijímate hudbu, svoje mapy a správy okamžite na 9-palcovom dotykovom displeji v multi informačnom zariadení. Prepínateľný pohon všetkých kolies vám zaručí slobodnú jazdu v členitom teréne. Jasný výhľad máte vďaka elektricky nastaviteľným a vyhrievaným vonkajším spätným zrkadlám. Objavte nové funkcie týkajúce sa pohodlia, techniky a dizajnu!

INDIVIDUALIZÁCIA

VÁŠ D-MAX: MAXIMÁLNE INDIVIDUÁLNY A FLEXIBILNÝ

Navrhnite si svoj D-MAX podľa svojich potrieb. Či už ako sklápacie vozidlo pre záhradnícke a krajinárske práce, offroad camper alebo verný spoločník na poľovačku – D-MAX je váš všestranný partner.

BEZPEČNOSŤ

5 hviezd bezpečnosti od Euro NCAP

Každý Isuzu D-MAX obsahuje množstvo bezpečnostných funkcií, ktoré pracujú automaticky a nezávisle a neúnavne prispievajú k vašej ochrane. Vďaka pokročilému asistenčnému systému ISUZU (ADAS) je vaša cesta ešte bezpečnejšia a pohodlnejšia. Je štandardom v každom modeli D-MAX. Pomocou najmodernejších senzorov a niekoľkých kamier D-MAX neustále monitoruje vaše okolie.

PRÍSLUŠENSTVO

Urobte si z neho svoj D-MAX

Vybavte svoj D-MAX tak, ako ho potrebujete. Aerodynamickejšie so zakrytím ložnej plochy pevnou strechou, pohodlnejšie s cúvacou kamerou alebo ešte štýlovejšie so športovým bezpečnostným rámom.