Isuzu D-Max Príslušenstvo
 
PRÍSLUŠENSTVO D-MAX

MAXIMÁLNE MNOHOSTRANNÉ

 

D-MAX už štandardne patrí k mnohostranným vozidlám na trhu. S dostupným príslušenstvom je možné ešte viac. Z praktického príslušenstva, ktoré napr. chráni nákladný priestor pred nepriaznivým počasím, cez optické doplnky, ktoré podčiarknu vašu individualitu, až po úpravy v oblasti pohodlia, napr. nezávislé kúrenie. Všetko je možné.

 
DIZAJN

DIZAJN D-MAX BEZ HRANÍC

 

Pre všetkých, ktorým štandard nestačí: S príslušenstvom ISUZU D-MAX, ako sú predné nárazníky alebo výstuž, strešné lyžiny alebo iné disky, môžete z D-MAX urobiť svoj osobný D-MAX a priťahovať pozornosť.

 

 
Nákladný PRIESTOR

BEZPEČNÁ A CHRÁNENÁ PREPRAVA

 

S krytmi nákladného priestoru pre váš Pick-up nechráni váš náklad iba pri preprave, ale aj pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Pritom vyzerá ešte aj štýlovo. Hardtopy dodatočne zlepšujú aerodynamiku vášho pick-upu a výrazne zväčšujú chránený nákladný priestor.

 
ISUZU TEMATICKÉ MODELY

PICK-UPY PRE VŠETKY OBLASTI POUŽITIA

 

  Ste poľovník alebo lesník? Alebo máte špeciálneho voľnočasového koníčka? Váš D-MAX dostanete špeciálne s riešeniami, ktoré zodpovedajú vášmu účelu použitia. Nechajte sa inšpirovať našimi tematickými modelmi alebo širokou škálou doplnkov. Objavte svoje možnosti.

 
FUNKCIE

VIAC POHODLIA POMOCOU PRÍDAVNÝCH FUNKCIÍ

 

Individualizujte svoj D-MAX podľa svojho vkusu. S ďalšími funkciami, ako je nezávislé kúrenie, sklopné bočné zrkadlá a oveľa viac urobte si z D-MAX personalizovaný pick-up.

 
DISKY

DISKY KAŽDÉHO ŠTÝLU

 

Štylizujte svoj Pick-up športovou sadou diskov z ocele alebo hliníka.

 

INTERIÉR

PRÍSLUŠENSTVO PRE VNÚTORNÝ PRIESTOR

 

Užite si maximálny zážitok s infotainmentom  na 10 palcovom dotykovom displeji s offline navigáciou, digitálnym rádiom a Apple CarPlay® a Android Auto ™. Alebo si uľahčite parkovanie pomocou cúvacej kamery a skrášlite si interiér podložkami, poťahy sedadiel alebo opierkami hlavy. Objavte to správne príslušenstvo D-MAX pre každý vkus.*

 

ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO

OBJAVTE PRÍSLUŠENSTVo z dielne isuzu

 

  Vybavte svoj D-MAX ďalším príslušenstvom ISUZU, aby bol ešte všestrannejší. Pomôcky na zníženie zadných dverí, uzamykateľné rukoväte zadných dverí batožinového priestoru a oveľa viac sú k dispozícii od našich partnerov ISUZU.

* Apple, iPhone, Apple CarPlay a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc. Android, Android Auto a Google sú registrované ochranné známky spoločnosti Google LLC.