Isuzu D-MAX Funkcia Technik
 
TECHNIKA a funkcie

Prinesie všetko všade

 

D-MAX vás spoľahlivo dopraví: na piesku, v blate a korytách riek hlbokých až 800 mm – bez ďalšieho príslušenstva. Vďaka prepínateľnému pohonu všetkých kolies a uzávierke diferenciálu zvládnete akýkoľvek terén, spoľahlivo a bezpečne sa dostanete do cieľa aj s užitočným zaťažením viac ako 1,1 t.

DO 3,5 TONY

ZAŤAŽENIE PRÍVESU ISUZU D-MAX

S ISUZU D-MAX prepravíte čo len chcete. Od koňa cez stavebný materiál až rýchlostný čln – na D-MAX je spoľahnutie. Vďaka ovládaniu výkyvu prívesu ste na ceste v bezpečí aj pri vysokej rýchlosti a zaťažení.

Funkcie pre terén

NENECHAJTE SA OBMEDZOVAŤ

Uzávierka zadného diferenciálu

Od zablatenej cesty až po piesočný podklad. Vďaka technickej výbave D-MAX vrátane systému uzávierky diferenciálu si váš pick-up ľahko poradí aj s náročnými povrchmi. Ak je aktivovaný systém, zostanete bezpečne na ceste.

Brodivosť 800 mm

Nenechajte sa obmedziť iba na cesty, ale zvoľte si svoju vlastnú trasu. S D-MAXom môžete zažiť celú rozmanitosť terénu a bez námahy prechádzať vodnými plochami s hĺbkou až 800 milimetrov. Bez dodatočnej výbavy. Bez kompromisov.

Prevodovka

Šesťstupňová ručná alebo automatická prevodovka: S D-MAXom máte možnosť voľby. Jazdite tak, ako to máte najradšej a stavajte na pevných základoch. Bez ohľadu na to akú prevodovku si zvolíte, s D-MAXom si počas jazdy užijete maximálne pohodlie.

POHON VŠETKÝCH KOLIES

ŠTVORNÁSOBNE STABILNÉ

Prepínateľný pohon všetkých kolies a redukčný prevod vás bezpečne dostanú do cieľa aj pri jazde v teréne. Váš pick-up ISUZU je vyrobený pre náročné úlohy, či už na stavbách, pri ťahaní veľkých bremien alebo pri jazde v podmienkach zimných ciest.

ODVEZIE VÁŠ NÁKLAD

ZVLÁDNE AJ NÁROČNÉ ÚLOHY

SILNÝ ŤAH DO KOPCA

S možnosťou zaťaženia strechy 100 kg máte k dispozícii ešte viac možností použitia vášho D-MAX. Vo voľnom čase môžete použiť strešné nosiče, strešnú plachtu alebo praktické boxy. A pri pracovnom využití ťažíte z prídavného úložného priestoru a možností naloženia nákladu.

VĚTKO SA VOJDE

Prepravujte všetko, čo ste vždy chceli – až do prípustnej celkovej hmotnosti 3100 kg. Motor D-MAX to unesie: Aj keď na plošine leží jedna tona, vaše ťažné zviera šľape do cieľa ako hodinky.

NÁPRAVA UNESIE VŠETKO

So zaťažením prednej nápravy 1450 kg je možné prepravovať aj nadstavby, napr. snehový pluh. Zaťaženie zadnej nápravy 1910 kg unesie robustnú pracovnú plochu, takže aj tu si D-MAX poradí s akýmikoľvek požiadavkami.

MOTOR

VÁS UNESIE

Vďaka ďalej vyvíjanému preplňovanému vznetovému motoru 1,9 l common rail s výkonom 120 KW (163 k) tento motor unesie užitočné zaťaženie až 1,1 t a zaťaženie prívesu 3,5 t. Prvýkrát s technológiou D-MAX AdBlue na zníženie emisií oxidov dusíka.